media

Wypowiedzi w mediach:

 

 

Siła psychiczna – o definicji, znaczeniu, zasobach i ograniczeniach.

(Polskie Radio 24, program psychologiczny „Interakcje” pod red. Agnieszki Furtak-Bilnik)

28.11.2016 r.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

logo_polskie-radio-dzieciom                           polskie-radio-jedynka-jpg

Strefa Rodzica wPolskim Radiu Dzieciom:

http://www.polskieradio.pl/18/4388/Artykul/1668434,Szybkie-ciecie

Audycja prowadzona przez red. Joannę Ficińską:

1 godzina  – Szybkie cięcie vs poród naturalny – rozmowa na temat wyboru kobiet w sprawie porodu i związanych z nim konsekwencji.

2 godzina – Jakim rodzicem jesteś? Czyli o różnorodnych stylach wychowawczych: autorytarnym, liberalnym, przyjacielskim.

15.09.2016 r.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

polskie-radio-jedynka-jpg

Marzenia. Audycja radiowa w programie „Podwójne Espresso” (red. Monika Tarka i Robert Kilen) na antenie Polskiego Radia Jedynka – wrzesień 2016 r.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

Zazdrość – przekleństwo czy błogosławieństwo? Audycja radiowa w programie psychospołecznym „Interakcje” (red. Agnieszka Furtak-Bilnik) na antenie Polskiego Radia 24 – marzec 2016 r.

czytaj dalej

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

 

Pozytywne myślenie. Audycja radiowa w programie psychospołecznym „Interakcje” (red. Agnieszka Furtak-Bilnik) na antenie Polskiego Radia 24 – luty 2016 r.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

Wypowiedzi eksperckie oraz konsultacje psychologiczne artykułów drukowanych w miesięczniku „Świat kobiety” (wyd. Bauer):

  • Najważniejsi mężczyźni – wywiad Świat Kobiety numer 4/2016

Najważniejsi mężczyźni w moim życiu… – jaki mają wpływ na budowanie dojrzałych związków – Beata Poborska-Kobrzyńska, psychoterapeutka w rozmowie z Anną Jasrzębską, dziennikarką.

BPK: Podczas terapii, gdzie punktem wyjścia jest nieudany związek często sięgamy do doświadczeń wyniesionych z domu. Zwykle najbardziej kluczowa okazuje się rola ojca i relacja, jaka łączyła go z matką. To pewien schemat, który w dorosłym życiu nieświadomie powielamy lub od którego próbujemy uciekać.

c.d. „Świat Kobiety” nr 4/2016

http://rodzina.swiatkobiety.pl/psychologia/news-ja…

  • Będę teściową. Jak to wpłynie na moje życie?

http://rodzina.swiatkobiety.pl/psychologia/news-be…

  • Porządek zewnętrzny a porządek wewnętrzny

http://rodzina.swiatkobiety.pl/psychologia/news-up…

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

  • Psychologiczny wymiar firm rodzinnych 

Artykuł mojego autorstwa na temat przenikania się relacji i zależności rodzinnych i firmowych w miejscu pracy, które jest firmą stworzoną przez rodzinę. Zamieszczony w miesięczniku dla przedsiębiorców z firm rodzinnych: „Relacje”, 2(3)/2014, luty 2014

http://firmyrodzinne.eu/strona/magazyn-firm-rodzin…

  • Firma rodzinna to firma emocjonalna

Artykuł mojego autorstwa na temat przenikania się relacji i zależności rodzinnych i firmowych w miejscu pracy, które jest firmą stworzoną przez rodzinę. Zamieszczony w miesięczniku dla przedsiębiorców z firm rodzinnych: „Relacje”, 3(4)/2014, kwiecień 2014

http://firmyrodzinne.eu/sites/default/files/attach…