Grupa psychoterapeutyczna dla kobiet

Grupa psychoterapeutyczna dla kobiet

od 2 października 2018 

wtorek godz. 10-11.30 (1,5 h).

Jak zacząć?
Zapraszam na konsultację psychologiczną, czyli 50 minutową rozmowę na temat współpracy psychoterapeutycznej w ramach pracy grupowej. To czas na sprawdzenie czy moja oferta współgra z Twoimi potrzebami, czy w tym momencie Twojego życia praca grupowa jest wskazana, potrzebna, lecząca i rozwijająca, czy raczej potrzebujesz innego rodzaju pomocy i wsparcia.

Co potem?
Przedstawię harmonogram spotkań. Umówimy się na wspólną pracę w ramach psychoterapii grupowej. Omówimy Twoje potrzeby. Opowiem Ci o sposobie pracy w grupie.

O co chodzi w pracy grupowej?

O spotykanie się ze sobą i z innymi. To bardzo bogate doświadczenie, bo uruchamiające nie tylko to, co było trudne, czy bolesne w przeszłości, co stanowi Twoje cierpienie i co skłoniło Cię do psychoterapii. Ale także doświadczenie, które pokazuje jak złożone są relacje międzyludzkie, jak działa ujawnienie swoich tajemnic i praca psychoterapeutyczna nad nimi przy towarzyszeniu innych osób. To często uwalniające doświadczenie mówienia na głos o swoim cierpieniu. Doświadczenie akceptacji, wymiany, współpracy ale też budowania relacji z innymi.

Dla kogo psychoterapia grupowa?

Dla tych, którzy cierpią z powodów psychologicznych, mają trudności w relacjach z innymi, w pracy lub w domu, nie mogą pogodzić się z tym w jaki sposób żyją, z tym co czują, cierpią z powodu tego, kim są i jacy są, mają trudności w akceptacji siebie lub jakiejś swojej części. Dla tych, którzy są ciekawi siebie, swoich relacji z innymi, swoich emocji, swoich znaczeń wewnętrznych.

Na czym polega praca grupowa?

Na rozmowie w ramach wspólnej umowy opartej na poufności i wewnętrznej szczerości.
Sesje pracy grupowej odbywają się co tydzień o stałej porze. Sesja trwa 90 minut. To, co jest najważniejsze to praca nad własnymi problemami i cierpieniem za pomocą różnych metod psychologicznych przy udziale psychoterapeuty i członków grupy. Praca grupowa ma charakter poufny.

Co na koniec?
Proponuję indywidualne spotkanie podsumowujące, które odbędzie się po ukończeniu pracy grupowej i będzie dotyczyło rozmowy na temat pracy w grupie i ewentualnych zaleceń na przyszłość.

Prowadząca:
Beata Poborska-Kobrzyńska, psycholog i psychoterapeuta
tel. 501-775-945

Organizacyjnie:

e-mail: psychopracownia@psychopracownia.pl
miejsce spotkań: Warszawa-Mokotów, ul. Grażyny 13 lok. 305, III piętro, na tyłach Teatru Guliwer
ilość osób w grupie: do 8.
terminy: środy godz. 10-11.30
cena: 100 zł./90 min.

Posted on: 6 listopada 2017, by : beata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *